Brama garażowa w nowoczesnym stylu: rodzaje i kolory

0 Comments

Garaż powinien być dopasowany do architektury domu. Jaka brama garażowa będzie pasowała do nowoczesnego budynku?

Osobom chcącym zakupić bramy garażowe Lublin daje dostęp do wielu firm prowadzących sprzedaż tego typu konstrukcji. Szeroka gama wariantów konstrukcyjnych i kolorów bram pozwala na dopasowanie ich do każdego otoczenia – także do nowoczesnego domu jednorodzinnego. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, by uzyskać stylowe połączenie!

Nowoczesne bramy garażowe – rodzaje

Aby brama garażowa wyglądała nowocześnie, powinna wyróżniać się prostym, nieskomplikowanym designem. W tej roli najlepiej sprawdzają się bramy garażowe segmentowe.

Bramy segmentowe składają się z połączonych ze sobą segmentów, które układane są poziomo. Podczas otwierania segmenty bramy składają się pod kątem i zachodzą pod sufit lub na ścianę bramy. Taka konstrukcja wyróżnia się funkcjonalnością, estetyką oraz wysokim poziomem termoizolacji. Prosta budowa bram segmentowych świetnie komponuje się z nowoczesną architekturą, dlatego warto wziąć je pod uwagę.

Alternatywnie dla bramy segmentowej można wybrać też bramę uchylną lub bramę roletową.

Inwestorom planującym zamontować nowoczesne bramy garażowe Lublin prezentuje rozbudowaną ofertę różnych producentów – z ich propozycjami można zapoznać się także online.

Jaki kolor nowoczesnej bramy garażowej wybrać?

Poza konstrukcją bramy duże znaczenie ma także jej kolorystyka. Brama powinna wyróżniać się kolorem dopasowanym do otoczenia.

W przypadku nowoczesnej architektury najczęściej są to kolory jak jasnoszary, grafitowy, biały, brązowy. Można też zdecydować się na bramę w kontrastowej barwie, na przykład jak żółta, czerwona, granatowa, gdy będzie ona dopasowana do kolorystyki budynku.

Brama garażowa z nowoczesnym wyposażeniem

Nowoczesna brama garażowa powinna nie tylko wyróżniać się atrakcyjnym wyglądem, ale także funkcjonalnością.

Aby korzystanie z bramy było wygodniejsze, warto zdecydować się na model wyposażony w automatykę. Dzięki niej można łatwo obsługiwać ją za pomocą pilota, bez konieczności każdorazowego wysiadania i wsiadania do samochodu. To komfortowe rozwiązanie, które oszczędza czas. Dla jeszcze większej wygody można zdecydować się też na napęd do bramy wjazdowej. Co więcej, montaż automatyki do bram wcale nie jest związany obecnie z dużym wydatkiem.

Gdy chodzi o zautomatyzowane bramy garażowe Lublin jest miastem, w którym można zamówić je na wymiar wraz z zamontowaniem nowoczesnych napędów i systemów bezprzewodowych umożliwiających ich otwieranie i zamykanie pilotem.

.

Dodaj komentarz